TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Om niet in de problemen te komen, zet Cary (Martin Henderson) zijn motoren achter slot en grendel, laat hij zijn vriendin achter en verlaat hij de stad. Cary’s vriendin Shane (Monet Mazur) krijgt vervolgens de politie op haar dak.
Als Cary terugkeert om zijn naam te zuiveren, komt hij in aanraking met Henry (Matt Schulze). Hij is de leider van motorclub The Hellions en de eigenaar van de drugs die verstopt zaten in de motoren. Henry is niet van plan Cary zomaar weg te laten komen met zijn eerdere acties. Sterker nog: de leider van The Hellions weet het zo te spelen dat het lijkt dat Cary het jongere broertje van een gevaarlijke bendeleider heeft vermoord.
Zo krijgt Cary in Torque niet alleen een stelletje gangsters, maar ook FBI-agenten Henderson en McPherson (Justina Machado en Adam Scott) achter zich aan.
Torque wordt ook wel de The Fast and the Furious op motoren genoemd. Niet zo gek ook: in beide films gaat het vooral over racen, criminaliteit en mooie vrouwen.
Volgens Torque-regisseur Joseph Kahn was het de bedoeling om The Fast and the Furious op de hak te nemen. Dit doet hij onder andere door Cary een zin uit het script van de autofilm letterlijk over te laten nemen. Waarop Shane reageert met: “Dat is het domste wat ik ook heb gehoord.”
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?