TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voor Toscaanse Bruiloft trommelde regisseur Johan Nijenhuis zo ongeveer half bekend Nederland op. Sterren als Simone Kleinsma, Jan Kooijman, Dirk Zeelenberg, Lieke van Lexmond en Ruud Feltkamp vieren samen een sprookjesbruiloft. Maar die verloopt niet helemaal zoals weddingplanner Sanne hem gepland had.
Sanne (Sophie van Oers) is de weddingplanner van Lisa (Lieke van Lexmond) en Bob (Diederik Ebbinge). De hele familie en vriendenploeg van het stel komt naar het mooie Toscane. Een van hun gasten is Jeroen (Jan Kooijman), de beste vriend van Bob. Hij en Sanne hebben een klik, maar ze zijn zo verschillend dat het daarbij ook blijft.
Sanne verdient in Toscaanse bruiloft niet alleen de kost met het regelen van huwelijken voor anderen. Ze is zelf ook druk op zoek naar de ware. Jeroen vindt trouwen maar onzin. Niet bepaald een match made in heaven dus.
Ondertussen stijgen op de meest romantische plek op aarde de zon, de wijn en de liefde iedereen naar het hoofd. Het huwelijk van Lisa en Bob is dan ook niet de enige trouwerij in Toscaanse Bruiloft. Want trouwen, dat doe je ten slotte maar twee keer in je leven.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6