TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Simon (James McAvoy), een kunstveilingmeester, sluit zich aan bij een bende dieven onder leiding van Franck (Vincent Cassel) om een ??onschatbaar schilderij van Goya te stelen. Tijdens de overval loopt Simon hoofdletsel op en hij wordt wakker zonder herinnering aan de locatie van het kunstwerk. De bende dieven gelooft in eerste instantie niks van Simons zogenaamde geheugenverlies en nemen hem flink onder handen.
Maar wanneer fysieke bedreigingen en harde klappen niet helpen om zijn geheugenverlies te doorbreken, huurt Franck hypnotherapeut Elizabeth (Rosario Dawson) in om het antwoord te achterhalen. Terwijl Elizabeth in Trance Simons geest probeert te doorgronden, beginnen de scheidslijnen tussen waarheid en bedrog te vervagen.
Alle acteurs ondergingen hypnose als onderdeel van hun voorbereiding op de film Trance. James McAvoy beweerde dat zijn hypnose-sessie succesvol was en dat hij tijdens de sessie zijn hand niet kon bewegen.
Tijdens een interview werd Rosario Dawson gevraagd wat ze ervan vond om helemaal naakt te zijn in Trance. Ze legde tijdens een tv-interview uit: "Hoe ik me voel over naaktheid is dat we allemaal naakt zijn onder onze kleren." Ze keek vervolgens het puliek aan en zei: "Ik stel me nu voor dat jullie allemaal naakt zijn."
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden