TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij een overval maakt een bende criminelen vier miljoen dollar buit. Niet slecht voor een dagje werk.
Maar Marek (James Frain) en zijn handlangers hebben wel een klein probleempje. Om hen tegen te houden heeft de politie op alle wegen barricades opgeworpen. Hoe krijgen ze de buit veilig de staat uit? Marek heeft wel een idee: ze verstoppen het geld in de auto van een modelgezin.
Weinig kans immers dat de politie een auto vol kampeerspullen gaat doorzoeken. Als de auto voorbij de barricades is, kunnen ze het gezin omleggen en hun buit claimen. Leuk plan natuurlijk, klinkt simpel ook. Alleen hebben de criminelen hun centen net in de verkeerde gezinsauto verstopt.
Vader Nate (Jim Caviezel) laat dat namelijk niet zomaar gebeuren. Kan hij zijn gezin in veiligheid brengen? Je ziet het in Transit.
Transit is niet de eerste film waarin Jim Caviezel en James Frain samen te zien zijn. In 2002 hadden ze allebei een rol in The Count of Monte Cristo. Caviezel speelt daar hoofdpersoon Edmond Dantes, Frain speelt een rechter die hem onterecht op laat sluiten.
AVROTROS onthult startdatum en eerste beelden nieuw seizoen Beste Zangers
10:49De TV van gisteren: Humberto-kijkers zijn 'gezeik' Youp van 't Hek over BNNVARA beu
09:27The Voice-winnares Pleun Bierbooms stelt 'respectloze' opmerking René van der Gijp aan de kaak
08:49'RTL springt een gat in de lucht om datum hoger beroep Ali B'
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, De Verraders, A Good Day to Die Hard