TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het verhaal van deze film is simpel. Een groep huurmoordenaars en ander gespuis heeft het voorzien op rijkeluisdochter Xian (Celina Jade).
Omdat haar familie niet op de centen hoeft te letten, kunnen ze zich behoorlijke beschermers veroorloven. Ze huren een drie man sterk team in. Dat zijn niet de minsten: Payu (Tony Jaa, bekend van de Ong-bak-films), Jaka (Iko Uwais, uit The Raid) en Long Fei (Tiger Hu Chen, die stuntman was in onder meer Charlie's Angels, The Matrix Reloaded en Revolutions en in John Wick 3). Zelfs deze ervaren types gaan nog hun handen vol krijgen aan de types die achter Xian aanzitten.
Want ook bij de schurken lopen wat klinkende namen uit de wereld van de martial arts en de (betere) knokfilm rond. Wat dacht je bijvoorbeeld van Scott Adkins, Michael Jai White?
En dan heeft Triple Threat ook nog (bescheiden) Nederlandse inbreng. Ex-freefighter Ron Smoorenburg heeft een rolletje. Je kunt hem kennen van Jackie Chan-vehikel Who Am I? en een hele hoop Aziatische actiefilms.
Triple Threat is op dinsdag 20 augustus 2024 om 22:30 uur te zien op RTL 7.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster