TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het verhaal van deze film is simpel. Een groep huurmoordenaars en ander gespuis heeft het voorzien op rijkeluisdochter Xian (Celina Jade).
Omdat haar familie niet op de centen hoeft te letten, kunnen ze zich behoorlijke beschermers veroorloven. Ze huren een drie man sterk team in. Dat zijn niet de minsten: Payu (Tony Jaa, bekend van de Ong-bak-films), Jaka (Iko Uwais, uit The Raid) en Long Fei (Tiger Hu Chen, die stuntman was in onder meer Charlie's Angels, The Matrix Reloaded en Revolutions en in John Wick 3). Zelfs deze ervaren types gaan nog hun handen vol krijgen aan de types die achter Xian aanzitten.
Want ook bij de schurken lopen wat klinkende namen uit de wereld van de martial arts en de (betere) knokfilm rond. Wat dacht je bijvoorbeeld van Scott Adkins, Michael Jai White?
En dan heeft Triple Threat ook nog (bescheiden) Nederlandse inbreng. Ex-freefighter Ron Smoorenburg heeft een rolletje. Je kunt hem kennen van Jackie Chan-vehikel Who Am I? en een hele hoop Aziatische actiefilms.
Triple Threat is op dinsdag 20 augustus 2024 om 22:30 uur te zien op RTL 7.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten