TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1942 is Parijs al wel bezet door de nazi's, maar erg veel heeft de Joodse bevolking van de stad niet te vrezen.
Dat verandert als het verplicht wordt om een Jodenster te dragen. Schoenmaker Roman Joffo (Patrick Bruel) besluit dat zijn gezin uit de stad weg moet.
Ze gaan naar Nice, waar de Duitsers nog niet zijn doorgedrongen. Omdat het te veel opvalt als de Joffo's met zijn allen door het land trekken, splitst het gezin zich op in Un sac de billes.
Zo gebeurt het dat de tienjarige Joseph (Dorian Le Clech) en zijn oudere broer Maurice (Batyste Fleurial) met zijn tweetjes op pad gaan. Vader Roman drukt hen op het hart dat ze onderweg niemand mogen vertrouwen.
Un sac de billes – naar de autobiografie van Joseph Joffo – houdt het midden tussen een opgewekte avonturenfilm en een oorlogsdrama.
Hoewel Joseph en Maurice sneller moeten opgroeien dan je een kind toewenst, verliezen ze nooit hun kinderlijke onschuld.
Aanmeldpagina open voor nieuw seizoen Married at First Sight
11:22Welk programma vervangt Kopen Zonder Kijken op RTL 4?
10:47Dit programma vervangt De Klassenavond op SBS6
10:00Cornald Maas onthult wie (naast Claude) zijn grote favoriet is op het Songfestival
08:35Hoe laat treedt Claude op tijdens de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2025?