TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1999 en 2000 was The Sixth Sense dé film die je gezien moest hebben. En als je hem dan gezien had, moest je er je mond over houden, vooral over het einde. Ook in zijn volgende film strooit regisseur M. Night Shyamalan met plottwists.
Die opvolger is Unbreakable. De titel slaat op hoofdpersoon David Dunn (Bruce Willis): hij lijkt niet kapot te kunnen. Bij een groot treinongeluk komen 131 van de 132 inzittenden om het leven. Alleen David overleeft de ramp. Sterker nog: hij houdt er niet eens een schrammetje aan over. Hoe dat kan? Hij heeft geen idee.
Stripboekenkenner Elijah Price (Samuel L. Jackson) heeft wel een theorie. Hij denkt dat David een soort superheld is. Price is precies het tegenovergestelde van David. Hij is zo fragiel dat hij bij het minste of geringste zijn botten breekt. Zijn de twee mannen op de een of andere manier met elkaar verbonden? En wat zijn daar dan de consequenties van?
Al vanaf het begin had regisseur M. Night Shyamalan Bruce Willis en Samuel L. Jackson op het oog voor de hoofdrollen in Unbreakable. Op de set van The Sixth Sense wist hij Willis al te strikken.
Bijna twintig jaar na hun optreden in Unbreakable liet Shyamalan David Dunn en Elijah Price nog een keer opdraven in Glass. Willis en Jackson waren allebei weer van de partij.
Unbreakable is op maandag 10 februari 2025 om 20:30 uur te zien op Veronica.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers