TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tom Holland speelt zijn versie van Spider-Man met spitsvondige humor en charme. In deze verfilming van de beroemde videogameserie vormt juist tegenspeler Wahlberg de droogkomische noot. Dat doet hij aardig, maar het is jammer dat Hollands grappentalent zo weinig wordt ingezet.
De mannen beginnen als Nathan Drake (Holland) en Victor ‘Sully’ Sullivan (Wahlberg) samen aan een hedendaags Indiana Jones-avontuur, op zoek naar een eeuwenoude goudschat. Maar ze zijn niet de enige goudzoekers die, in een race tegen de klok, op zoek zijn naar die grote schat.
Het gegeven en de uitwerking ervan zijn nogal van de pot gerukt, maar net als in een videogame is alles mogelijk.
Van vliegende, eeuwenoude schepen, onontdekte kruip-door-sluip-door routes in kerken tot het – zonder een schrammetje op te lopen – overleven van een bizarre vliegreis over de continenten.
Oorspronkelijk zou Mark Wahlberg Nathan Drake spelen in Uncharted. De film werd in 2010 aangekondigd en zou geregisseerd worden door David O. Russell (The Fighter, Silver Linings Playbook).
Wahlberg vertelde dat ze Robert De Niro en Joe Pesci wilden casten als respectievelijk Drakes vader en oom.
Dat plan ging niet door en de film doorging heel wat veranderingen. Toen jaren later Tom Holland gekozen werd voor de hoofdrol, kreeg Wahlberg de rol van Sully aangeboden.
Uncharted is op zondag 17 mei 2026 om 21:50 uur te zien op NET 5.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4