TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Under Siege rekende Casey Ryback (Steven Seagal) af met een bende terroristen. In dit vervolg heeft de ex-commando en kok van een Amerikaans oorlogsschip de marine verlaten.
Casey gaat met zijn nichtje een reis maken door de Rocky Mountains, richting Los Angeles. Hij doet dat in Under Siege 2: Dark Territory per luxueuze trein.
Ze zijn nog niet zo lang onderweg als schurk Travis Dane (Eric Bogosian) die trein kaapt. Dat doet hij niet alleen: huurling Marcus Penn en zijn mannen staan hem bij.
In de trein lukt het Dane om de CIA te hacken. Nu heeft hij controle over een geavanceerd satellietwapen. Met dit wapen wil hij heel Washington van de kaart vegen.
Casey Ryback moet dat in zijn eentje zien te voorkomen.
Steven Seagal was niet blij met de casting director van Under Siege 2: Dark Territory. De reden: de beste man had Gary Busey gecast om de schurk te spelen.
Dat was niet zo handig: in Under Siege speelde Busey ook al een schurk. En zijn personage haalde het einde van de film niet: hij kwam om bij een explosie.
Omdat het contract al getekend was, kreeg Busey gewoon zijn salaris. Zonder dat hij ooit aan Under Siege 2 heeft meegewerkt. Logisch dus dat Seagal een beetje pissig was.
Partnerbijdrage
Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV
07:54Stars on Stage krijgt Oudejaarsspecial