TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Marianentrog in de Grote Oceaan is het diepste punt op aarde. De 2500 kilometer lange onderzeese kloof is ongeveer 11 kilometer diep.
Op die diepte moeten wel dieren en planten leven die we nog niet kennen. Vandaar dat er in Underwater een onderzoeksstation in de Marianentrog is gebouwd.
Daar doen wetenschappers onderzoek naar van alles en nog wat. Tot het misgaat.
En het gaat goed mis: grote delen van het station worden verwoest. Van de honderden medewerkers zijn er nog maar een paar in leven.
Komen Norah (Kristen Stewart), kapitein Lucien (Vincent Cassel) en hun collega's ooit weer veilig boven water? Daarvoor zullen ze in ieder geval eerst een flinke afstand over de zeebodem moeten lopen.
Aan het einde van die wandeling wachten de escape pods die hen misschien naar het oppervlak kunnen brengen. Maar de weg daarnaartoe is er een vol gevaren.
De opnamen voor Underwater vonden in de lente van 2017 plaats. Uiteindelijk zou het nog tot januari 2020 duren voordat de film in première ging.
Dat uitstel had niets met problemen op de set te maken. Het duurde zo lang omdat Disney in de tussentijd filmstudio 20th Century Fox had gekocht.
In de tijd die het kostte om die overname af te ronden, lag de film op de plank.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen