TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Underworld: Evolution vechten vampiers en weerwolven hun eeuwigdurende oorlog uit. Direct na het onverwachte succes van het eerste deel besloot regisseur Len Wiseman tot het maken van dit vervolg, waarvoor Kate Beckinsale opnieuw haar vampierpakje uit de kast haalde.
In Underworld: Evolution probeert vampier Selene (Kate Beckinsale) samen met weerwolf Michael (Scott Speedman) de waarheid achter hun stambomen te achterhalen. Ook acteurs Bill Nighy, Shane Brolly en Michael Sheen keren in deze sequel terug.
Wie na dit tweede deel nog steeds geen genoeg heeft van de almaar voort durende strijd tussen vampiers en weerwolven: er zijn inmiddels ook een derde, vierde en vijfde deel. Kate is in alle delen van de partij.
Met al dat bloed en die vampiers zou je het niet direct zeggen, maar de set van Underworld is een goede voedingsbodem voor de liefde: tijdens de opnames van de eerste film werden Kate Beckinsale en regisseur Len Wiseman verliefd op elkaar. Ze trouwden in 2004.
Op de set van Underworld: Evolution stond op Beckinsales stoel niet haar naam, maar de tekst 'My Sweetie', omgeven door hartjes.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'