TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een ruzie met zijn baas (Sienna Miller), neemt Dan Trunkman (Vince Vaughn) ontslag. Hij gaat voor zichzelf beginnen.
Een jaar later is Dans bedrijf Apex Select nog niet echt van de grond gekomen. Daar hoopt hij in Unfinished Business verandering in te brengen.
Samen met zijn medewerkers Tim (Tom Wilkinson) en Mike (Dave Franco) gaat hij naar Europa. In Berlijn hoopt hij de deal te sluiten die zijn bedrijf op de kaart zal zetten.
Het loopt anders: het trio belandt op een bijeenkomst van de G8, een homofestival én in de plaatselijke marathon.
Vince Vaugn wilde vroeger eigenlijk sportman worden. Door een auto-ongeluk moest hij die droom vaarwel zeggen.
Via een aantal commercials kreeg hij een aantal bijrollen in een paar tv-series, waaronder 21 Jump Street. Zijn grote doorbraak was in de film Swingers.
Steven Spielberg gaf hem daarna een rolletje in The Lost World: Jurassic Park. De rest is, zoals dat zo mooi heet, geschiedenis: Vaughn is inmiddels een bekende naam in Hollywood.
Unfinished Business was niet bepaald zijn grootste succes. De film kostte zo'n 35 miljoen dollar, maar leverde nog niet eens 15 miljoen op.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027