TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Katherine (Nicky Whelan) is een hardwerkende zakenvrouw die nog maar weinig geluk in de liefde heeft gehad.
Nadat ze op Valentijnsdag een zeer teleurstellende date heeft gehad, is ze helemaal klaar met mannen. Ze geeft de hoop op het vinden van de ware op. Alleen kan ze haar zoektocht niet zomaar opgeven in Valentine’s Again.
Op de weg terug naar huis van de date komt ze namelijk een mysterieuze vrouw tegen die een spreuk over haar uitspreekt. Elke dag zal vanaf nu Valentijnsdag zijn voor Katherine, tot ze de ware heeft gevonden.
De mysterieuze vrouw heeft haar wel een hint gegeven waar ze moet zoeken: ze is haar zielsverwant al tegengekomen die dag. Zal ze haar levenspartner vinden?
Het liefdesleven van hoofdrolspeler Nicky Whelan zag er tijdens de opnames een stuk rooskleuriger uit dan dat van haar personage in Valentine’s Again. Ze was verloofd met een van haar medespelers in de film, Kerry Rhodes.
Helaas liep het niet zoals gepland. Voor de film uitkwam in de Verenigde Staten waren ze al getrouwd en gescheiden.
Partnerbijdrage
Strijders is maandagavond niet te zien en dit is waarom
09:15Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop
08:31De TV van gisteren: Marcella lijkt nu al helemaal klaar met Bjorn in Married at First Sight
06:47Vanavond op TV: De kist, Million dollar desert, Lethal Weapon
21:32Netflix deelt startdatum en eerste beelden van realityserie Yolanthe Cabau