TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rond Valentijnsdag heeft Helen (Danica McKellar) het altijd loeidruk. Niet zo gek ook: ze heeft een eigen bloemenzaak.
De rozen gaan ook dit jaar weer als warme broodjes over de toonbank. Ook dit jaar ziet Helen daar zelf weinig van: Valentijnsdag brengt ze alleen door.
Of toch niet? Haar goed vriend Henry (Cameron Mathison) neemt haar in Very, Very, Valentine mee naar een gemaskerd bal.
Daar lijkt het er even op alsof Helens Valentijnspech voorbij is. Ze beleeft een wonderschone avond met de mysterieuze Charles (Damon Runyan).
Probleempje: aan het eind van de avond is hij spoorloos verdwenen. Samen met Henry gaat ze naar hem op zoek.
Danica McKellar brak eind jaren 80 door in de comedyserie The wonder years. Tegenwoordig is ze vooral bekend van romantische films als deze.
Very, Very, Valentine is alweer de twaalfde Hallmarkfilm waarin ze een rol speelt. Ook tegenspeler Cameron Mathison is een veteraan: voor hem is dit Hallmarkfilm nummertje elf.
Toch waren ze tot nu toe niet samen te zien.
Eind 2021 maakte McKellar met You, Me & the Christmas Tree haar achttiende film voor de wenskaartenfabrikant. Voor Mathison staat de teller inmiddels op vijftien.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien