TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Britse acteur Andy Serkis heeft al heel wat rollen op zijn naam staan, maar de kans is groot dat je hem niet zou herkennen als je hem op straat zou tegenkomen. Serkis is meestal onherkenbaar in beeld.
Zo speelde Andy Serkis de rol van Gollum in de The Lord of the Rings-trilogie, was hij te zien als reuzengorilla in King Kong en speelde hij kapitein Haddock in The Adventures of Tintin.
Wil je als Hollywoodregisseur iets doen met motion capture? Dan is Andy Serkis je man.
Ook voor War for the Planet of the Apes hees de acteur zich weer in een motioncapturepakje: hij speelt de hyperintelligente chimpansee Caesar.
Het is – na Rise of the Planet of the Apes en Dawn of the Planet of the Apes – de derde keer dat Serkis deze rol speelt. In dit derde deel zijn de spanningen tussen de apenbeschaving en de mens nog verder opgelopen.
Hij heeft het lang uitgesteld, maar nu ziet apenleider Caesar geen andere uitweg meer: de apen zullen oorlog moeten voeren tegen de mens.
Woody Harrelson speelt in War for the Planet of the Apes de meedogenloze kolonel die het leger van de mensen aanvoert. Zijn personage heeft er zijn persoonlijke missie van gemaakt de apen compleet uit te roeien.
In het dagelijks leven is de acteur een stuk minder bloeddorstig: Harrelson is veganist en dierenrechtenactivist.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36'Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm'
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los