TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wayne en Garth zijn helemaal gek van hardrock, vrouwen en flauwe grappen.
Die interesses laten ze volop terugkomen in het programma Wayne’s World dat ze voor een lokale tv-zender maken Ze worden steeds populairder. Dit ontgaat ook de grote televisie producent Ben Oliver (Rob Lowe) niet. Hij wilt de show van de jongens graag op zijn televisiekanaal hebben.
Dit betekent nog meer succes voor Wayne en Garth. Binnen de kortste keren groeien Wayne en Garth uit tot ware televisiepersoonlijkheden. Maar onder druk van de grote baas verdwijnt het plezier bij de twee. Ook blijkt Ben er een dubbele agenda op na te houden.
Wayne’s World is gebaseerd op de gelijknamige sketch uit Saturday Night Live. Daarin komen wekelijks verschillende satirische stukjes en komieken voorbij. Vanwege de vele positieve reacties is er uiteindelijk een film van gemaakt. De film kreeg vervolgens nog een tweede deel.
Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025