TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wayne en Garth zijn helemaal gek van hardrock, vrouwen en flauwe grappen.
Die interesses laten ze volop terugkomen in het programma Wayne’s World dat ze voor een lokale tv-zender maken Ze worden steeds populairder. Dit ontgaat ook de grote televisie producent Ben Oliver (Rob Lowe) niet. Hij wilt de show van de jongens graag op zijn televisiekanaal hebben.
Dit betekent nog meer succes voor Wayne en Garth. Binnen de kortste keren groeien Wayne en Garth uit tot ware televisiepersoonlijkheden. Maar onder druk van de grote baas verdwijnt het plezier bij de twee. Ook blijkt Ben er een dubbele agenda op na te houden.
Wayne’s World is gebaseerd op de gelijknamige sketch uit Saturday Night Live. Daarin komen wekelijks verschillende satirische stukjes en komieken voorbij. Vanwege de vele positieve reacties is er uiteindelijk een film van gemaakt. De film kreeg vervolgens nog een tweede deel.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond