TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
David (Jason Sudeikis) is een drugsdealer. Nou ja, hij handelt wat in softdrugs. Het is allemaal klein bier, zeker in vergelijking met de hoeveelheden drugs die zijn leverancier verhandelt.
Als criminelen zijn hele voorraad en al zijn verdiensten stelen, heeft David een probleem met die leverancier. De megalomane Brad (Ed Helms) wil zijn geld en zijn stuff terug.
Hij weet in We're the Millers wel een manier waarop David zijn schuld kan vereffenen: hij moet voor Brad naar Mexico om een lading drugs op te halen en in een camper de grens over smokkelen.
Allemaal leuk en aardig, maar een man van rond de dertig alleen in een camper gaat sowieso de aandacht van de douane trekken.
David weet wel een trucje: niemand verdenkt een typisch Amerikaans modelgezinnetje – vader, moeder en twee kids – van drugssmokkel. Nu hoeft David alleen nog maar zo'n gezin te vinden.
Hij vraagt zijn buurjongen Kenny (Will Poulter) om zijn zoon te spelen. Met stripper Rose (Jennifer Aniston) en straatschoffie Casey (Emma Roberts) is het gezinnetje compleet.
Lukt het de 'familie' Miller om de drugs veilig langs de douane te smokkelen? Je ziet het in We're the Millers.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend
13:53De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)