TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Met bewondering in haar ogen kijkt Anna Mae Bullock (Angela Bassett) naar haar idool Ike Turner (Laurence Fishburne). De charmante zanger trekt haar op het podium en vanaf dan is haar leven nooit meer hetzelfde.
Voor ze het weet tourt ze door het land. Na haar huwelijk met Ike neemt ze de artiestennaam Tina Turner aan.
Zijn blik verraadt gaandeweg steeds meer gevoelens van jaloezie. Het groeiende succes van zijn vrouw gaat ten koste van zijn eigen populariteit en daar kan hij niet mee leven.
De biografie What's Love Got to Do with It legt de nadruk op het turbulente huwelijk van Tina en Ike Turner, zijn gewelddadigheid en hoe zij uiteindelijk de kracht vond om bij hem weg te gaan. De acteerprestaties van Bassett en Fishburne tillen dit biografische drama ver boven de middelmaat uit.
Laurence Fishburne had er eigenlijk weinig trek in om Ike Turner te spelen. Hij wees de mannelijke hoofdrol in What's Love Go to Do with It vijf keer af.
Toen hij hoorde dat Angela Bassett Tina Turner zou spelen, veranderde hij van gedachten.
Tina Turner zelf was niet helemaal tevreden over de film. In een interview vertelde ze dat ze graag had gezien dat What's Love Got to Do with It wat dichter bij de waarheid zou zijn gebleven.
Productiemaatschappij Touchstone gaf aan dat ze bang waren dat het publiek Tina's échte levensverhaal te ongeloofwaardig zou vinden.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij