TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Jason Statham) is in Wild Card naar gokwalhalla Las Vegas gekomen in de hoop rijk te worden. Dat is niet helemaal gelukt: Nick heeft zich in de schulden gegokt en werkt daarom als bodyguard.
Als een stelletje sadistische criminelen zijn goede vriendin DD (Sofía Vergara) in elkaar slaan, pikt Nick dat niet. Hij gaat op eigen houtje achter de daders aan om hen een lesje te leren. Misschien niet zo'n goed idee: de onverlaten blijken banden te hebben met machtige onderwereldfiguren. De maffia heeft in Las Vegas een dikke vinger in de pap.
Daar laat Nick zich in Wild Card niet door tegenhouden. Hij moet en zal de daders te pakken krijgen, of de maffia ze nou beschermt of niet.
Wild Card was geen financiële klapper voor producent Lionsgate. Tegenover het budget van dertig miljoen dollar staat een opbrengst van nog geen 7 miljoen dollar. Misschien komt dat wel doordat er naast de gebruikelijke Jason Statham-actie niet zo heel veel gebeurt.
Partnerbijdrage
Zin in een flinke dosis actie, spanning en iconische karakters? Dan zit je deze week goed bij Paramount Network. De zender staat namelijk volledig in het teken van superhelden en hun minder brave tegenhangers.
Video: Johan Derksen is duidelijk over keuze voor Songfestivalliedje
10:02Op deze datum zien we de cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden
09:24De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers zien laatste Flikken met Victor Reinier
06:47Vanavond op TV: Het Koningsdagconcert, Make up your mind, Pokémon Detective Pikachu
21:39Fans Flikken Maastricht in verwarring na laatste aflevering met Victor Reinier