TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kathleen Kelly (Meg Ryan) baat met veel plezier een klein, gezellig boekwinkeltje uit. De lol vergaat haar een beetje als er in de buurt een filiaal van een grote boekwinkelketen opent.
Zakenman Joe Fox (Tom Hanks) is de eigenaar van die winkel. Hij wil niets liever dan het winkeltje van Kathleen wegconcurreren.
Met die achtergrond is het logisch dat Kathleen en Joe elkaar niet bepaald mogen. Sterker nog: als ze niet zo zachtaardig was, zou Kathleen het bloed van hork Joe wel kunnen drinken.
Nee, dan de mysterieuze vreemdeling NY1952. Met die man onderhoudt ze in You've Got Mail innig e-mailcontact.
NY1952 is intelligent en geïnteresseerd en hij kan ook nog eens heel mooi schrijven. Kathleen zou hem maar wat graag ontmoeten.
Bij die eerste ontmoeting komt de aap uit de mouw: Joe is NY1952. Verandert Kathleens mening over hem nu ze zijn andere kant heeft leren kennen?
Dit is de derde film waarin Tom Hanks en Meg Ryan samen te zien zijn. Eerder speelden ze ook al samen in Joe Versus the Volcano en Sleepless in Seattle.
You've Got Mail is een remake van de klassieke romcom The Shop Around the Corner. In die film uit 1940 spelen James Stewart en Margaret Sullavan twee collega's die elkaar niet uit kunnen staan.
Zonder dat ze het van elkaar weten, zijn ze in hun vrije tijd penvrienden.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats