TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kathleen Kelly (Meg Ryan) baat met veel plezier een klein, gezellig boekwinkeltje uit. De lol vergaat haar een beetje als er in de buurt een filiaal van een grote boekwinkelketen opent.
Zakenman Joe Fox (Tom Hanks) is de eigenaar van die winkel. Hij wil niets liever dan het winkeltje van Kathleen wegconcurreren.
Met die achtergrond is het logisch dat Kathleen en Joe elkaar niet bepaald mogen. Sterker nog: als ze niet zo zachtaardig was, zou Kathleen het bloed van hork Joe wel kunnen drinken.
Nee, dan de mysterieuze vreemdeling NY1952. Met die man onderhoudt ze in You've Got Mail innig e-mailcontact.
NY1952 is intelligent en geïnteresseerd en hij kan ook nog eens heel mooi schrijven. Kathleen zou hem maar wat graag ontmoeten.
Bij die eerste ontmoeting komt de aap uit de mouw: Joe is NY1952. Verandert Kathleens mening over hem nu ze zijn andere kant heeft leren kennen?
Dit is de derde film waarin Tom Hanks en Meg Ryan samen te zien zijn. Eerder speelden ze ook al samen in Joe Versus the Volcano en Sleepless in Seattle.
You've Got Mail is een remake van de klassieke romcom The Shop Around the Corner. In die film uit 1940 spelen James Stewart en Margaret Sullavan twee collega's die elkaar niet uit kunnen staan.
Zonder dat ze het van elkaar weten, zijn ze in hun vrije tijd penvrienden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel