TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kathleen Kelly (Meg Ryan) baat met veel plezier een klein, gezellig boekwinkeltje uit. De lol vergaat haar een beetje als er in de buurt een filiaal van een grote boekwinkelketen opent.
Zakenman Joe Fox (Tom Hanks) is de eigenaar van die winkel. Hij wil niets liever dan het winkeltje van Kathleen wegconcurreren.
Met die achtergrond is het logisch dat Kathleen en Joe elkaar niet bepaald mogen. Sterker nog: als ze niet zo zachtaardig was, zou Kathleen het bloed van hork Joe wel kunnen drinken.
Nee, dan de mysterieuze vreemdeling NY1952. Met die man onderhoudt ze in You've Got Mail innig e-mailcontact.
NY1952 is intelligent en geïnteresseerd en hij kan ook nog eens heel mooi schrijven. Kathleen zou hem maar wat graag ontmoeten.
Bij die eerste ontmoeting komt de aap uit de mouw: Joe is NY1952. Verandert Kathleens mening over hem nu ze zijn andere kant heeft leren kennen?
Dit is de derde film waarin Tom Hanks en Meg Ryan samen te zien zijn. Eerder speelden ze ook al samen in Joe Versus the Volcano en Sleepless in Seattle.
You've Got Mail is een remake van de klassieke romcom The Shop Around the Corner. In die film uit 1940 spelen James Stewart en Margaret Sullavan twee collega's die elkaar niet uit kunnen staan.
Zonder dat ze het van elkaar weten, zijn ze in hun vrije tijd penvrienden.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven