TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de nieuwe Nederlandse bioscoopfilm zijn ook onder anderen Géza Weisz, Tina de Bruin en Ferdi Stofmeel te zien. Ook Rómeycia Valentijn, de winnaar van de NOS Jeugdjournaalwedstrijd 2019, heeft een rol bemachtigd.
De Grote Slijmfilm speelt zich af op Internationale Slijmdag, waarop alle kinderen over de hele wereld met elkaar de strijd aangaan om de beste en meest originele slijm te maken. De gemene Dominicus Duff, de allergrootste speelgoedbaas van de hele wereld (Weisz), wil echter alle slijm laten verdwijnen. Twee meisjes (Bibi en Valentijn) proberen dit echter uit alle macht te voorkomen.
Volgens producent Newbe, distributeur Splendid Film en Nickelodeon is het voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse film dat er wordt ingehaakt op de internationale 'slijmtrend'. De Nederlandse YouTube-ster Bibi wordt online ook wel de 'Slime Queen' genoemd.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?
12:36Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set