TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Max (Dennis Reinsma) ziet het al helemaal voor zich: Kerst wordt dit jaar superstom. Zijn ouders zijn gescheiden en zijn vader moet voor zijn werk naar het buitenland, dus zit Max met de feestdagen opgescheept met zijn moeder en zijn stomme zusje. Bah!
De week voor Kerst zit Max hierover te mokken op zijn kamer als er iets geks gebeurt. Er valt een eland dwars door het dak van de schuur. Max gaat even polshoogte nemen, kijken of de eland een beetje oké is. Wonder boven wonder heeft de vallende eland niks gebroken, op Max' modeltreinen na dan.
Wat nog veel gekker is: het beest kan praten. Hij stelt zich in Midden in de Winternacht voor als Moos en vertelt dat hij voor de Kerstman werkt. Moos heeft een probleempje. Hij is voor hij neerstortte de controle over de slee kwijtgeraakt. Waar de slee en de Kerstman zijn? Moos heeft geen idee.
Zonder hulp van Max gaat het Moos nooit lukken om de slee terug te vinden. Lukt het Max en zijn zusje om Kerst te redden? Je ziet het in Midden in de Winternacht.
Jeroen van Koningsbrugge spreekt de stem van eland Moos in. Tegen Omroep Brabant grapte hij dat hij niet ver hoefde te zoeken naar inspiratie: "Ik had vroeger een eland en het is altijd mijn droom geweest een vertolking van hem neer te zetten. In de film probeer ik hem zo goed mogelijk na te doen."
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer