TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is namelijk niet voor niets de maand met de best scorende films van het jaar op Veronica.
Bastiaan van Dalen, zender manager van Veronica, Net5 en SBS9 is dan ook in de wolken dat ze dit jaar de fans kunnen trakteren op maar liefst diverse 40 films. "Omroep Veronica schreef er begin jaren '80 geschiedenis mee en maakte zoveel indruk dat hele generaties het er nu, 40 jaar later, nog over hebben. Daar zijn we trots op en vieren we dit jaar graag met 40 mooie filmtitels", blikt hij alvast vooruit.
Elke dag kun je weer iets nieuws verwachten. Zo staan de dinsdag- en donderdagen op Veronica in het teken van superhelden en antihelden, terwijl je je op woensdag mee kan laten slepen door oorlogsfilms. Op de zaterdagen van mei is het de beurt aan de thema's als 'Star Awars' en 'science fiction'. Elke donderdag is het de beurt aan een deel uit de Batman trilogie.
Alleen de maandag- en vrijdagavonden blijven ongewijzigd. Zo kijk je elke maandag naar de gloednieuwe aflevering van SWAT en FBI. De Vlaamse hitserie De Kraak, die 8 april start bij Veronica, is ook in mei op de vrijdagavond te zien.
De planning ziet er dan als volgt uit:
Dinsdag:
3-5
10-5
17-5
24-5
31-5
Woensdag:
4-5
11-5
Donderdag:
12-5
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale