TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vooral Bert wist in B&B Vol Liefde op RTL4 weer een hoop reacties op te wekken. Eén van zijn mogelijke liefdespartners, Froukje, probeerde behulpzaam te zijn door handdoeken in de droger te doen. Ondertussen zagen 762.000 mensen hoe hij het toch liever op zijn manier doet en dat ook niet onder stoelen of banken schoof.
Bert is gewoon Bert. Beetje onzeker en waarschijnlijk gekwetst in het verleden. Die vrouwen zitten echt niet vastgebonden daar. Als je hem niet aankunt, go home. #benbvolliefde — Karlie (@Karlie_it_is) August 20, 2021
Het ging om excentrieke BenB houders...ze zijn echter zo excentriek dat geen enkele geschikt is voor een partner en het niet vreemd is dat ze nog steeds alleen en op zoek zijn.#benbvolliefde — Yvje (@Yvje9) August 20, 2021
Bij Roxanne op het erf moet er nog heel wat gebeuren. Ze is net als de andere deelnemers niet bang haar mannen aan het werk te zetten. Maar of dat echte liefde gaat opleveren?
Rox meid nog één keer…., dit is een Tiny house en dat bij jou een verrote stacaravan… #benbvolliefde pic.twitter.com/May8QVpEgk — Fred (@Dailywalker4) August 19, 2021
Programmanaam benbvolliefde is compleet onterecht. Had benbvolklusjes moeten zijn. #benbvolliefde — BarbTweets (@TweetsBarb) August 20, 2021
Met nog 4 afleveringen te gaan..:heerlijke leedvermaak tv..maar het is al weken duidelijk dat het helemaal niets wordt met die relaties bij geen enkele BenB houder van deze reeks..
#benbvolliefde — Yvje (@Yvje9) August 20, 2021
De Slimste Mens voert wederom de amusementslijst aan. Ruim 1,6 miljoen mensen zagen op NPO2 hoe oud-The Voice-deelnemer Jennie Lena haar tweede en laatste uitzending spelen.
Ze moest het afleggen tegen Najib Amhali, winnaar van de avond, en Renée Fokker. Najib heeft zijn doel in elk geval ruimschoots behaald: hij wilde er niet in de eerste ronde uitvliegen. Toch is het wat veel kijkers betreft een wat saaie avond in de studio.
Wat een saaie aflevering...😒 #deslimstemens — Lucyen ⚧ (@LAW070860) August 19, 2021
Wat een drama die laatste afleveringen. #deslimstemens — Len Vaccer ❌❌❌ 💉💉LL.M. zonder werk (@HeerBakker) August 19, 2021
Jennie weet voor de tweede avond op rij een wat ongemakkelijk antwoord te geven. Woensdagavond associeerde ze demissionair minister Hugo de Jonge met cocaïne, de volgende uitzending heeft ze de lachers op haar hand door het gebak Apfelstrudel te verwarren met het drankje Apfelkorn.
Apfelstrudel een drank… 🙄🙈 #proost #deslimstemens pic.twitter.com/N9BRKc9eLY — Pauluzzzb (@paulbuis) August 19, 2021
Apfelstrudel #deslimstemens pic.twitter.com/t2B0bQu3jC — Popje001 (@Popje001) August 19, 2021
apfelstrudel alcohol? 😂 #deslimstemens — 𝕵𝖔𝖘𝖊𝖕𝖍𝖎𝖓𝖊 (@grungelover_x) August 19, 2021
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'