TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Karsu Dönmez zingt donderdag tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala het nummer Volg Mijn Pen als ode aan de tv-acteurs en tv-presentatoren die dit jaar zijn overleden.
Ook dit jaar bevat het Ring-Gala een in memoriam om de bekende tv-acteurs en tv-presentatoren te gedenken die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen.
Karsu Dönmez maakte eerder dit jaar indruk met haar optreden tijdens Giro 555 voor de slachtoffers van de aardbeving in Turkije. Tijdens het Gala zal zij het nieuwe nummer Volg Mijn Pen ten gehore brengen.
De zangeres stond al eens op het podium tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala, want ze mocht in 2021 al de opening verzorgen, samen met Emma Heesters en Stefania Liberakakis.
Het Gouden Televizier-Ring Gala vindt donderdag 12 oktober plaats in het Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. De Rode Loper is vanaf 20:30 uur te zien en het Gala volgt om 21:00 uur. Beide zijn live te volgen bij AVROTROS op NPO 1.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS