TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Oogappels is zonder twijfel de populairste Nederlandse serie van dit moment. Wekelijks trekt de serie een miljoenenpubliek dankzij de herkenbare situaties voor ouders én pubers. Dat levert de BNNVARA-serie nu de belangrijkste tv-prijs van het jaar op.
Op dit moment wordt het vijfde seizoen van Oogappels uitgezonden, daarom is het best opvallend dat de dramaserie nu pas de Gouden Televizier-Ring wint. Blijkbaar is Oogappels net als goede wijn, het wordt beter met de jaren.
Een flink deel van de acteurs en regisseur en bedenker Will Koopman was in Carré om de Ring in ontvangst te nemen uit handen van de gouden atlete Femke Bol die bekend maakte dat de serie 39% van de stemmen kreeg. Een geëmotioneerde Will: "Ik had het helemaal niet gedacht en ik vind het geweldig. Ik wil de mensen thuis en de fans bedanken voor alle berichten die we altijd van ze krijgen.
Het is ongelooflijk wat we allemaal meemaken met Oogappels. En natuurlijk bedank ik de geweldige acteurs en de scriptschrijvers Roos Ouwehand en Lex Passchier. Wij doen dit met z'n drieën, ik kan niet zonder die twee. Laten we een borrel drinken!"
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé