TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Oogappels is zonder twijfel de populairste Nederlandse serie van dit moment. Wekelijks trekt de serie een miljoenenpubliek dankzij de herkenbare situaties voor ouders én pubers. Dat levert de BNNVARA-serie nu de belangrijkste tv-prijs van het jaar op.
Op dit moment wordt het vijfde seizoen van Oogappels uitgezonden, daarom is het best opvallend dat de dramaserie nu pas de Gouden Televizier-Ring wint. Blijkbaar is Oogappels net als goede wijn, het wordt beter met de jaren.
Een flink deel van de acteurs en regisseur en bedenker Will Koopman was in Carré om de Ring in ontvangst te nemen uit handen van de gouden atlete Femke Bol die bekend maakte dat de serie 39% van de stemmen kreeg. Een geëmotioneerde Will: "Ik had het helemaal niet gedacht en ik vind het geweldig. Ik wil de mensen thuis en de fans bedanken voor alle berichten die we altijd van ze krijgen.
Het is ongelooflijk wat we allemaal meemaken met Oogappels. En natuurlijk bedank ik de geweldige acteurs en de scriptschrijvers Roos Ouwehand en Lex Passchier. Wij doen dit met z'n drieën, ik kan niet zonder die twee. Laten we een borrel drinken!"
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten