TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Oogappels is zonder twijfel de populairste Nederlandse serie van dit moment. Wekelijks trekt de serie een miljoenenpubliek dankzij de herkenbare situaties voor ouders én pubers. Dat levert de BNNVARA-serie nu de belangrijkste tv-prijs van het jaar op.
Op dit moment wordt het vijfde seizoen van Oogappels uitgezonden, daarom is het best opvallend dat de dramaserie nu pas de Gouden Televizier-Ring wint. Blijkbaar is Oogappels net als goede wijn, het wordt beter met de jaren.
Een flink deel van de acteurs en regisseur en bedenker Will Koopman was in Carré om de Ring in ontvangst te nemen uit handen van de gouden atlete Femke Bol die bekend maakte dat de serie 39% van de stemmen kreeg. Een geëmotioneerde Will: "Ik had het helemaal niet gedacht en ik vind het geweldig. Ik wil de mensen thuis en de fans bedanken voor alle berichten die we altijd van ze krijgen.
Het is ongelooflijk wat we allemaal meemaken met Oogappels. En natuurlijk bedank ik de geweldige acteurs en de scriptschrijvers Roos Ouwehand en Lex Passchier. Wij doen dit met z'n drieën, ik kan niet zonder die twee. Laten we een borrel drinken!"
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater