TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Koffietijd-presentator Patrick Martens deed vanochtend een bakkie met goede vriend Soy Kroon en was benieuwd naar zijn voorbereidingen op het gala.
Soy gaf aan goed geslapen te hebben en waarschijnlijk pas zenuwen te krijgen in de zaal. Wat hem betreft is de nominatie voor de Televizier-Ster Talent de 'kers op de taart' na een druk jaar waarin hij veel verschillende (televisie)projecten mocht doen. Zo was hij Jezus in The passion en schreef hij het tweede seizoen van Make up your mind op zijn naam.
Het enige dat nog ontbreekt voor de grote avond is een dankwoord, maar Soy heeft bewust geen speech geschreven omdat hij meer in het moment wil reageren als hij wint. Verder is hij helemaal klaar voor het gala: hij draagt een sustainable pak van Tommy Driessen: "De eerste keer dat ik het aandeed was het een heel ander pak, maar die hebben ze helemaal vermaakt. Nu is het met een wijde broek, vintage, fluweel, beetje grijs-groenig... Bloesje eronder, hele mooie schoenen: we gaan ervoor!"
Als finishing touch had Martens de speciale Koffietijd-gelukssokken die in het verleden volgens hem zowel Tim Hofman als Marieke Elsinga aan de winst geholpen hebben. Soy beloofde ze vanavond te dragen onder zijn pak. Of het daadwerkelijk helpt concurrenten Splinter Chabot en Giel de Winter te verslaan blijkt vanavond vanaf 20:35 uur op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit