TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
*Tromgeroffel tromgeroffel tromgeroffel*
Er is de afgelopen week al flink gestemd op de programma's van de 2e kwalificatieronde. Alleen welke tien programma's hebben tot dusver de meeste stemmen ontvangen en maken de grootste kans om de nominatieronde te behalen?
Dat zijn op alfabetische volgorde:
Het is ongetwijfeld voor de programma's en makers een grote eer om in dit rijtje te staan, maar we willen het toch even benadrukken: de strijd is nog niet gestreden. Enkel de vijf tv-programma's die op woensdag 5 maart om 10:00 uur de meeste stemmen hebben ontvangen, gaan door naar de grote nominatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2025.
In deze ronde nemen deze winnaars het niet alleen op tegen Beste Zangers (AVROTROS), De Augurkenkoning (RTL 5), Goede Tijden, Slechte Tijden (RTL 4), Vandaag Inside (SBS6) en We Zijn er Bijna! (Omroep MAX), maar ook tegen de winnaars van kwalificatieronde 3 & 4, vijf door het publiek gekozen streaming-only titels en vijf programma's die vlak voor de start een wildcard zullen krijgen. Zover zijn we echter nog lang niet.
Stemmen kan via de onderstaande gouden button of via TVgids.nl/ring.
Wist je trouwens dat jouw stem niet alleen een programma naar de winst helpt, maar jou ook iets kan opleveren? Stem, bevestig je stem via e-mail en vul vervolgens het formulier in. Zo maak je automatisch kans op een van deze prijzen!

Stemmen kan dus nog tot woensdag 5 maart 2025 10:00 uur. Kom je er niet uit? Lees dan hier ons overzicht met veelgestelde vragen of stuur ons een bericht.
Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak