TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een vlechtbrood mag niet ontbreken tijdens deze bakkersstrijd tussen oud-deelnemers. Dit brood komt wel vaker voorbij in de tent, zoals vorig jaar nog in de kids-versie. Vandaag zijn het de volwassen deelnemers die ermee aan de slag gaan. Hopelijk hebben ze van tevoren goed de website van het programma bestudeerd. Daar legt Robèrt van Beckhoven namelijk tot in detail uit wat de juiste volgorde van dit recept is.
En wie weet wat religieuses zijn? Kandidaat Sarena wist er in 2015 wel raad mee. Zij maakte een Caribische versie van dit Franse soezendeeggebakje. Dat jaar was Sarena ‘De beste thuisbakker van Nederland’. Tegenwoordig geeft ze onder meer kookworkshops.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned