TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De verhalen in het nieuwe seizoen van Hello Goodbye zijn volgens Joris Linssen intenser dan in de afgelopen jaren. Logisch: mensen zijn weer voorzichtig aan het reizen en mogen hun dierbaren na lange tijd weer in de armen sluiten. Linssen draaide vier afleveringen op Schiphol.
Hij spreekt als eerste een vrouw die samen met haar oma staat te wachten op haar Colombiaanse vader. Het is gezien zijn zwakke gezondheid een zware reis voor hem. Dat geldt ook voor de Afghanen die met de laatste evacuatievlucht uit Kaboel mee konden. Linssen ontmoet Afghaanse broers, die hun geëvacueerde familie onthalen. Ze zijn allebei op van de zenuwen, want ze weten precies wat hun dierbaren doormaken. Zelf waren ze negen en zeventien jaar toen ze uit hun geboorteland vluchtten.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien