TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Filmmaker Sue Perkins reist langs de ruim drieduizend kilometer lange grens tussen Mexico en Amerika. 'The Wall', zo noemen de lokale bewoners het stelsel van obstakels die er zijn gebouwd. Ze reist met de auto, te voet, en vaart met een kajak over de Rio Grande. In Sue Perkins: Along the US-Mexico border onderzoekt ze het leven achter de krantenkoppen over drugskartels en vluchtelingen.
In een interview met de Daily Mail vertelt Perkins, die eerder een reis langs de Ganges vastlegde, wat ze aantrof. “Alles wat ik tegenkwam had te maken met familie, met mensen die al generaties lang hun best doen om te beschermen wat ze hebben, of proberen een betere toekomst op te bouwen. In dit verdeelde deel van de wereld hebben de bewoners veel met elkaar gemeen.”
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers