TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Filmmaker Sue Perkins reist langs de ruim drieduizend kilometer lange grens tussen Mexico en Amerika. 'The Wall', zo noemen de lokale bewoners het stelsel van obstakels die er zijn gebouwd. Ze reist met de auto, te voet, en vaart met een kajak over de Rio Grande. In Sue Perkins: Along the US-Mexico border onderzoekt ze het leven achter de krantenkoppen over drugskartels en vluchtelingen.
In een interview met de Daily Mail vertelt Perkins, die eerder een reis langs de Ganges vastlegde, wat ze aantrof. “Alles wat ik tegenkwam had te maken met familie, met mensen die al generaties lang hun best doen om te beschermen wat ze hebben, of proberen een betere toekomst op te bouwen. In dit verdeelde deel van de wereld hebben de bewoners veel met elkaar gemeen.”
Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)