TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Filmmaker Sue Perkins reist langs de ruim drieduizend kilometer lange grens tussen Mexico en Amerika. 'The Wall', zo noemen de lokale bewoners het stelsel van obstakels die er zijn gebouwd. Ze reist met de auto, te voet, en vaart met een kajak over de Rio Grande. In Sue Perkins: Along the US-Mexico border onderzoekt ze het leven achter de krantenkoppen over drugskartels en vluchtelingen.
In een interview met de Daily Mail vertelt Perkins, die eerder een reis langs de Ganges vastlegde, wat ze aantrof. “Alles wat ik tegenkwam had te maken met familie, met mensen die al generaties lang hun best doen om te beschermen wat ze hebben, of proberen een betere toekomst op te bouwen. In dit verdeelde deel van de wereld hebben de bewoners veel met elkaar gemeen.”
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan