TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Filmmaker Sue Perkins reist langs de ruim drieduizend kilometer lange grens tussen Mexico en Amerika. 'The Wall', zo noemen de lokale bewoners het stelsel van obstakels die er zijn gebouwd. Ze reist met de auto, te voet, en vaart met een kajak over de Rio Grande. In Sue Perkins: Along the US-Mexico border onderzoekt ze het leven achter de krantenkoppen over drugskartels en vluchtelingen.
In een interview met de Daily Mail vertelt Perkins, die eerder een reis langs de Ganges vastlegde, wat ze aantrof. “Alles wat ik tegenkwam had te maken met familie, met mensen die al generaties lang hun best doen om te beschermen wat ze hebben, of proberen een betere toekomst op te bouwen. In dit verdeelde deel van de wereld hebben de bewoners veel met elkaar gemeen.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen
09:44Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld