TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Filmmaker Sue Perkins reist langs de ruim drieduizend kilometer lange grens tussen Mexico en Amerika. 'The Wall', zo noemen de lokale bewoners het stelsel van obstakels die er zijn gebouwd. Ze reist met de auto, te voet, en vaart met een kajak over de Rio Grande. In Sue Perkins: Along the US-Mexico border onderzoekt ze het leven achter de krantenkoppen over drugskartels en vluchtelingen.
In een interview met de Daily Mail vertelt Perkins, die eerder een reis langs de Ganges vastlegde, wat ze aantrof. “Alles wat ik tegenkwam had te maken met familie, met mensen die al generaties lang hun best doen om te beschermen wat ze hebben, of proberen een betere toekomst op te bouwen. In dit verdeelde deel van de wereld hebben de bewoners veel met elkaar gemeen.”
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek