TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Francine Oomen heeft al veel boeken geschreven. Allemaal zijn ze gebaseerd op haar eigen leven, maar geen een is zo persoonlijk als haar laatste werk, zo is te zien in Het uur van de wolf. Gescheiden ouders, een plotselinge verhuizing en een nare stiefvader. Oomens puberteit was ingewikkeld, met traumatische gebeurtenissen tot gevolg. Schrijven werd een overlevingsstrategie.
Heel veel jaren én boeken later raakt Oomen in een persoonlijke crisis, maar ze realiseert zich ook dat ze haar verdriet niet langer wil wegstoppen. Ze wil het gebruiken voor een nieuw boek, waarin ze onderzoekt wat haar jeugdtrauma’s hebben betekend. Niet alleen voor haarzelf, maar ook voor haar gezin. Regisseur Pascalle Bonnier volgt de schrijfster tijdens dit confronterende proces.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II