TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Liefhebbers van het betere vooravondgesprek op televisie kunnen dit tv-seizoen kiezen uit twee programma's. Vorige week startte Khalid & Sophie al op NPO 1, deze week komt ook SBS 6 met een nieuw praatprogramma. Gastheer van HLF8 is Johnny de Mol. Hij ontvangt in dit liveprogramma gasten voor een goed gesprek.
De Mol droomde al lang van een eigen dagelijkse liveshow en was al maanden bezig met de voorbereidingen van dit programma. Hij charterde zelfs talkshownestor Jeroen Pauw voor advies. Interviewervaring heeft hij inmiddels genoeg en met zijn gastentelefoonklapper zit het ook wel goed. Voor Waar is De Mol? reisde hij seizoenenlang met BN'ers de wereld over. Al die oude reisgenoten schuiven ongetwijfeld met plezier aan in De Mols talkshow.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover