TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wie is de Mol scoorde gisterenavond weer de eerste positie in de kijkcijferlijsten met ruim 2,1 miljoen kijkers, maar die kijkers zijn ook gefrustreerd. Bij RTL Boulevard meent ex-mol Thomas Cammaert dat dit “het moeilijkste seizoen ooit van het programma is”.
Cammaert geeft zijn mening over het commentaar dat het programma krijgt, dat de opdrachten te ingewikkeld zijn. “Ik weet nog bij mijn seizoen dat ik soms opdrachten te horen kreeg en dacht: ik heb geen idee wat we gaan doen, we duiken er maar in. Ja het zijn moeilijke opdrachten. Het is een moeilijk seizoen. Het thema van dit seizoen is moeilijk, maar dat is ook leuk. Dan blijft tot het einde onduidelijk wie het nou is.”
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025