TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wie zich voor het nieuwe jaar voorneemt om te emigreren, kan zich alvast voorbereiden door naar deze Ik vertrek te kijken. Daarin koopt de 59-jarige Emmy een tien kamers tellend chateau in het Franse Douzillac, compleet met vijf hectare grond. Hiermee gaat een diep gekoesterde wens van Emmy in vervulling. In Frankrijk wil ze een chambres d'hôtes en een minicamping gaan runnen.
Voor die tijd moet er wel wat aan het kasteel gebeuren, want er is veertig jaar achterstallig onderhoud. Toch blijft Emmy het zonnig in zien. Echtgenoot Rutger, die tien jaar ouder is, ziet een Frans bestaan niet zitten en blijft voorlopig in Nederland. Wanneer Emmy eenmaal is vertrokken, vreest hij dat ze zich eenzaam en verloren voelt in het grote kasteel. Is die angst gegrond?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'