TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wie zich voor het nieuwe jaar voorneemt om te emigreren, kan zich alvast voorbereiden door naar deze Ik vertrek te kijken. Daarin koopt de 59-jarige Emmy een tien kamers tellend chateau in het Franse Douzillac, compleet met vijf hectare grond. Hiermee gaat een diep gekoesterde wens van Emmy in vervulling. In Frankrijk wil ze een chambres d'hôtes en een minicamping gaan runnen.
Voor die tijd moet er wel wat aan het kasteel gebeuren, want er is veertig jaar achterstallig onderhoud. Toch blijft Emmy het zonnig in zien. Echtgenoot Rutger, die tien jaar ouder is, ziet een Frans bestaan niet zitten en blijft voorlopig in Nederland. Wanneer Emmy eenmaal is vertrokken, vreest hij dat ze zich eenzaam en verloren voelt in het grote kasteel. Is die angst gegrond?
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?