TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zes jaar geleden besloten Hans en Karin te emigreren naar Bonaire om daar een midgetgolfbaan te openen. Dat werd een groot succes, en het koppel uit Ik vertrek werd al snel een begrip. ‘De Scheetjes’ - hun bijnaam, omdat ze elkaar steeds liefkozend zo noemden - kregen een schare fans en in navolging van de familie Meiland kregen ook zij een realitysoap. Inmiddels is die ten einde, net als hun huwelijk.
In een speciale ‘Hoe gaat het nu met?‘-aflevering blikt Hans vanaf Bonaire terug. Hij runt nu in zijn eentje de golfbaan en hoopt nog altijd dat Karin terugkomt. In Duitsland vertellen Roos, Ieke, Kees en Monique over hun avonturen na Ik vertrek. Beide stellen wonen al jaren in Duitsland en zijn nu in Bad Langensalza met z’n vieren een kaaswinkel begonnen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?