TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zes jaar geleden besloten Hans en Karin te emigreren naar Bonaire om daar een midgetgolfbaan te openen. Dat werd een groot succes, en het koppel uit Ik vertrek werd al snel een begrip. ‘De Scheetjes’ - hun bijnaam, omdat ze elkaar steeds liefkozend zo noemden - kregen een schare fans en in navolging van de familie Meiland kregen ook zij een realitysoap. Inmiddels is die ten einde, net als hun huwelijk.
In een speciale ‘Hoe gaat het nu met?‘-aflevering blikt Hans vanaf Bonaire terug. Hij runt nu in zijn eentje de golfbaan en hoopt nog altijd dat Karin terugkomt. In Duitsland vertellen Roos, Ieke, Kees en Monique over hun avonturen na Ik vertrek. Beide stellen wonen al jaren in Duitsland en zijn nu in Bad Langensalza met z’n vieren een kaaswinkel begonnen.
Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op