TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zes jaar geleden besloten Hans en Karin te emigreren naar Bonaire om daar een midgetgolfbaan te openen. Dat werd een groot succes, en het koppel uit Ik vertrek werd al snel een begrip. ‘De Scheetjes’ - hun bijnaam, omdat ze elkaar steeds liefkozend zo noemden - kregen een schare fans en in navolging van de familie Meiland kregen ook zij een realitysoap. Inmiddels is die ten einde, net als hun huwelijk.
In een speciale ‘Hoe gaat het nu met?‘-aflevering blikt Hans vanaf Bonaire terug. Hij runt nu in zijn eentje de golfbaan en hoopt nog altijd dat Karin terugkomt. In Duitsland vertellen Roos, Ieke, Kees en Monique over hun avonturen na Ik vertrek. Beide stellen wonen al jaren in Duitsland en zijn nu in Bad Langensalza met z’n vieren een kaaswinkel begonnen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'