TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zes jaar geleden besloten Hans en Karin te emigreren naar Bonaire om daar een midgetgolfbaan te openen. Dat werd een groot succes, en het koppel uit Ik vertrek werd al snel een begrip. ‘De Scheetjes’ - hun bijnaam, omdat ze elkaar steeds liefkozend zo noemden - kregen een schare fans en in navolging van de familie Meiland kregen ook zij een realitysoap. Inmiddels is die ten einde, net als hun huwelijk.
In een speciale ‘Hoe gaat het nu met?‘-aflevering blikt Hans vanaf Bonaire terug. Hij runt nu in zijn eentje de golfbaan en hoopt nog altijd dat Karin terugkomt. In Duitsland vertellen Roos, Ieke, Kees en Monique over hun avonturen na Ik vertrek. Beide stellen wonen al jaren in Duitsland en zijn nu in Bad Langensalza met z’n vieren een kaaswinkel begonnen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story