TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Café Hendriks & Genee was zo volgepropt met gasten, items en volkszangers dat er nog maar weinig ruimte was voor een normaal gesprek. Maar dat gaan vanaf aanstaande zondag veranderen. Uitsmijter Willibrord Frequin, die op het eind vertelde wat er goed en fout ging, is gesneuveld in de nieuwe opzet, net zoals sidekicks Niels van Baarlen en Rick Romijn die de kijkersvragen deden.
Toch denkt Wilfred Genee dat er meer redenen waren voor de magere kijkcijfers van Café Hendriks & Genee, zo vertelt hij in het AD: „We hebben zeker ook mooie interviews gehad, maar het was juni, elke week 30 graden en er was ook nog eens het WK voetbal voor vrouwen. In zo'n komkommerperiode was het lastig de kijker te bereiken en konden we niet laten zien wat we waard waren.”
Volgens Wilfred is er met al deze veranderingen geen enkel excuus meer voor lage kijkcijfers: „Als we nu niet slagen, moeten we dat echt onszelf verwijten.”
Klaas Dijkhoff, Britt Dekker en Paul de Leeuw zijn de gasten in de eerste aflevering van Café Hendriks & Genee op zondag 3 november om 22.30 uur op Veronica.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol