TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurre en Kaj zullen net zoals hun illustere voorgangers nuchtere antwoorden proberen te vinden op bezopen vragen. Zoals daar zijn: Kun je functioneren als de wereld letterlijk op zijn kop staat? Kun je een mug dronken voeren met bloed van een bezopen mens? En in het kader van duurzaamheid: kun je aangereden dieren eten?
Het twee zijn zoals gezegd niet de eerste presentatoren van Proefkonijnen. Het eerste stel was Dennis Storm en Valerio Zeno, zij werden na een aantal jaar opgevolgd door Geraldine Kemper en Jan Versteegh. Dat vonden ze trouwens niet erg: „Dennis en ik hebben daar vier seizoenen van gemaakt en dat vonden we super leuk om te doen. Dat was echt ons kindje, maar op een gegeven moment hebben Dennis en ik wel zo’n beetje alles gedaan.”
Jurre Geluk is presentator van Je zal het maar hebben en Spuiten en slikken. Kaj van der Ree is radio-dj bij BNNVARA op 3FM, presentator en Youtuber. Proefkonijnen is zijn eerste televisieprogramma bij BNNVARA.
Proefkonijnen is vanaf 13 januari 2020 iedere maandag om 20:25 uur te zien op NPO 3
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media