TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot nu toe was de video van Nikkie waarin ze Kim Kardashian opmaakt de best bekeken video. Die werd door 15 miljoen mensen gezien. De teller van deze nieuwe YouTube-video zal de komende dagen vast nog veel meer oplopen.
Nikkie de Jager dropte maandagavond een bom toen ze haar video I'm coming out postte waarin ze vertelt dat ze werd geboren als man en sinds haar veertiende door het leven gaat als vrouw. Vandaag liet ze op haar Instagram stories weten dat de reacties op haar coming out heel positief zijn: 'De enorme hoeveelheid liefde en steun betekent enorm veel voor me. Heel erg bedankt! Ik ga de rest van de dag alles lezen, in mij opnemen en verwerken.'
Nikkie kreeg niet alleen steun van veel BN'ers voor haar video, ook internationale sterren steken haar een hart onder de riem. O.a. zangeres Ariana Grande en actrice Lena Dunham (Girls) reageerden op haar Instagrampost.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden