TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat heeft de EO vrijdag naar buiten gebracht. Het drieluik is vanaf dinsdag 23 april te zien.
De EO en War Child willen met Oorlog is erfelijk een belangrijk aspect van oorlog meer zichtbaar maken. "Ook nadat een oorlog is gestopt, worden oorlogstrauma’s vaak van generatie op generatie doorgegeven. Om dit bespreekbaar te maken slaan de EO en War Child ook dit jaar de handen ineen."
In elke aflevering heeft Van Weezel twee gesprekken. In de eerste aflevering van 23 april spreekt ze met Hoes en Levchenko. Andere sprekers zijn Sahar Meradji en Bert Woudstra (30 april) en op 7 mei Hans Goedkoop en Naz Kawan.
Oud-voetballer Levchenko komt uit Oekraïne. "In mijn vaderland zijn veel mensen al generaties lang getekend door oorlog en conflict. Mijn opa en mijn vader hebben daar last van gehad, maar de oorlog zit ook in mij. Ik doe er nu alles aan om de oorlog niet aan mijn eigen zoon door te geven. Ik wil dat hij opgroeit als een onbezorgd kind."
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord