TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat heeft de EO vrijdag naar buiten gebracht. Het drieluik is vanaf dinsdag 23 april te zien.
De EO en War Child willen met Oorlog is erfelijk een belangrijk aspect van oorlog meer zichtbaar maken. "Ook nadat een oorlog is gestopt, worden oorlogstrauma’s vaak van generatie op generatie doorgegeven. Om dit bespreekbaar te maken slaan de EO en War Child ook dit jaar de handen ineen."
In elke aflevering heeft Van Weezel twee gesprekken. In de eerste aflevering van 23 april spreekt ze met Hoes en Levchenko. Andere sprekers zijn Sahar Meradji en Bert Woudstra (30 april) en op 7 mei Hans Goedkoop en Naz Kawan.
Oud-voetballer Levchenko komt uit Oekraïne. "In mijn vaderland zijn veel mensen al generaties lang getekend door oorlog en conflict. Mijn opa en mijn vader hebben daar last van gehad, maar de oorlog zit ook in mij. Ik doe er nu alles aan om de oorlog niet aan mijn eigen zoon door te geven. Ik wil dat hij opgroeit als een onbezorgd kind."
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen