TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat heeft de EO vrijdag naar buiten gebracht. Het drieluik is vanaf dinsdag 23 april te zien.
De EO en War Child willen met Oorlog is erfelijk een belangrijk aspect van oorlog meer zichtbaar maken. "Ook nadat een oorlog is gestopt, worden oorlogstrauma’s vaak van generatie op generatie doorgegeven. Om dit bespreekbaar te maken slaan de EO en War Child ook dit jaar de handen ineen."
In elke aflevering heeft Van Weezel twee gesprekken. In de eerste aflevering van 23 april spreekt ze met Hoes en Levchenko. Andere sprekers zijn Sahar Meradji en Bert Woudstra (30 april) en op 7 mei Hans Goedkoop en Naz Kawan.
Oud-voetballer Levchenko komt uit Oekraïne. "In mijn vaderland zijn veel mensen al generaties lang getekend door oorlog en conflict. Mijn opa en mijn vader hebben daar last van gehad, maar de oorlog zit ook in mij. Ik doe er nu alles aan om de oorlog niet aan mijn eigen zoon door te geven. Ik wil dat hij opgroeit als een onbezorgd kind."
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune