TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een paar jaar geleden kreeg de nu 21-jarige Souf slecht nieuws te horen: hij heeft SCA type 2. In Je zal het maar hebben vertelt hij Jurre Geluk over deze erfelijke en ongeneeslijke aandoening, waar zijn vader en zusje al eerder aan zijn overleden. Doordat de ziekte de kleine hersenen aantast, raken het evenwicht en de bewegingscoördinatie verstoord. Ook Souf wordt niet oud en daarom probeert hij nu alles uit het leven te halen.
Floor is een van de twee Nederlanders met het EEC-syndroom. Aan elke hand heeft ze drie vingers en haar voeten tellen elk drie tenen. Deze aangeboren aandoening zorgt er ook voor dat ze bijna blind is. Jurre gaat langs bij Floor en ontdekt dat ze zich niet door het syndroom laat weerhouden. Zo droomt ze van een zangcarrière.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los