TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een paar jaar geleden kreeg de nu 21-jarige Souf slecht nieuws te horen: hij heeft SCA type 2. In Je zal het maar hebben vertelt hij Jurre Geluk over deze erfelijke en ongeneeslijke aandoening, waar zijn vader en zusje al eerder aan zijn overleden. Doordat de ziekte de kleine hersenen aantast, raken het evenwicht en de bewegingscoördinatie verstoord. Ook Souf wordt niet oud en daarom probeert hij nu alles uit het leven te halen.
Floor is een van de twee Nederlanders met het EEC-syndroom. Aan elke hand heeft ze drie vingers en haar voeten tellen elk drie tenen. Deze aangeboren aandoening zorgt er ook voor dat ze bijna blind is. Jurre gaat langs bij Floor en ontdekt dat ze zich niet door het syndroom laat weerhouden. Zo droomt ze van een zangcarrière.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?
18:50Kijk hier de gouden race van Jutta Leerdam op de 1.000 meter terug
18:45Geweldig! Jutta Leerdam pakt goud én Olympisch record op de 1.000 meter
14:43Dinsdag is er geen nieuwe aflevering van Bed & Breakfast en dit is waarom