TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
We zullen maar gauw de pleister van de wond trekken: versoepelingen lijken van de baan. Het demissionair kabinet gaat - volgens de laatste bronnen - vanavond bekendmaken dat de avondlockdown sowieso verlengd wordt tot na het nieuwe jaar. Ook het advies om maximaal vier mensen thuis uit te nodigen, blijft tijdens de feestdagen actief.
De enige vraag die deze dinsdag nog op tafel ligt, is: gaan de scholen een week eerder dicht? Met een laatste schooldag op (officieel) 24 december is de kans groot dat kinderen het virus tijdens de feestdagen doorgeven aan hun opa's, oma's en andere familieleden. Daarom adviseren deskundigen om er een week tussen te plakken. Het demissionair kabinet heeft het OMT hiervoor opnieuw om advies gevraagd.
Hugo de Jonge begrijpt zelf wel waar deze zorg vandaan komt. "Je wil natuurlijk het liefst de scholen openhouden, maar je zult telkens moeten handelen naar de situatie van dat moment." En die situatie is met de nog steeds torenhoge besmettingsgraad vrij zorgelijk, zo benadrukte hij.
Naast maatregelen lijkt er ook hoop voor alle gevaccineerden: Hugo de Jonge zou vanavond een versnelling van de boostercampagne aankondigen. Hoe hij dat voor elkaar wil krijgen, is nog niet duidelijk. Dat licht hij vanavond uitgebreid toe.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit