TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wie kan Klaasje vervangen bij K3? Die vraag houdt fans van de Vlaams-Nederlandse popformatie al maanden bezig. Begin februari maakte Klaasje Meijer bekend dat ze na zes jaar klaar was voor nieuwe uitdagingen. Maar liefst 22.000 mensen hadden interesse om haar op te volgen, zo bleek toen K2 zoekt K3 werd aangekondigd.
De afgelopen weken waren juryleden Gordon en Samantha Steenwijk samen met hun Vlaamse collega's Ingeborg Sergeant en Natalia en in de studioshows ook Gert Verhulst druk bezig om het kaf van het koren te scheiden. Vanavond is het echter aan het publiek om te bepalen wie van de finalisten zal toetreden tot de groep.
In een grootse finale, rechtstreeks te zien in beide landen, moet blijken wie zich de nieuwe collega van Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen mag noemen. Eén ding is zeker: dat wordt sowieso een meisje. De afgelopen weken streden er enkele jongens mee voor die eindoverwinning, maar in de spannende halve finale stopte die droom voor de laatst overgebleven jongens Luca en Remi. Voor nu strijden dus alleen nog de blondharige Julia, Celester en Amy en de donkerharige Diede voor een plekje in de meidengroep.
Wie er niet fysiek bij is, is Marthe de Pillecyn. De donkerharige zangeres testte afgelopen donderdag op corona en zit dus in quarantaine. Wel zal ze de show op een andere manier bijwonen, liet een woordvoerder van Talpa al weten.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen