TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat Nederland zit te wachten op de logeerpartijen in elkaars onderkomen wisten we al een paar weken, want de kijkcijfers zijn enorm goed te noemen. Ook deze week was dit weer het geval. In totaal keken 1.64 miljoen mensen naar het programma en dat zijn er net zoveel als vorige week, toen het ook bovenaan de lijst stond. Op Twitter werd uiteraard gretig meegeleefd met de kandidaten.
Ik wilde een grap maken...maar dat zou een schot voor open doel zijn..#bedandbreakfast #benb pic.twitter.com/wx0JtTlawL — Starbuck (@starbuck68) May 1, 2020
Eigenlijk moet je dit program 2x kijken: een keer met en een keer zonder twitter🥳 #bedandbreakfast — HeleenWeerkamp (@HeleenWeerkamp) May 1, 2020
De vraag naar actualiteit is nog steeds erg groot. Dat is goed te zien aan de kijkcijfers van de talkshows. Op1 wist op NPO 1 1.04 miljoen kijkers te trekken en Jinek scoorde op RTL 4 iets beter, namelijk 1.27 miljoen. Ook M, de talkshow om 19.00 uur op NPO 1, deed het goed. Er keken 950.000 mensen naar. In alle shows ging het uiteraard volop over corona. Dat gebeurde ook in het Gesprek met de minister-president. Er stemden 1.28 miljoen mensen op af.
Terugkijken: @JeanguMacrooy zou zich op moeten maken voor het @Songfestival, maar het #coronavirus liet dat niet toe. Maar hij zit niet stil! Bij #Op1 een gesprek over het alternatieve #ESF, optreden voor lege zalen en toekomstplannen. 👇https://t.co/YQf3dD7tpx — Op1 (@op1npo) May 2, 2020
Op RTL 4 wist ook The voice kids mooie kijkcijfers te scoren. Vorige week waren er 1.4 miljoen kijkers en deze week waren het er 1.32 miljoen. Op Veronica keken veel mensen naar Veronica Inside. Er zaten 719.000 mensen op de bank om naar de heren te luisteren. De enige twee programma's van SBS6 in de kijkcijferlijst top 25 zijn Hart van Nederland (476.000) en Thank you for the music (401.000).
Zooo zo jammer de drie beste van het seizoen in een battle tegen elkaar 😭 Logisch maar zo jammer dat er nu 2 weg zullen moeten... #tvk #thevoicekids — Esmée Kneppers (@justxlikexesmee) May 1, 2020
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis