TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de NPO-talkshow lijkt het niet uit te maken wie er gespreksleider zijn, want Op1 scoort vrijwel iedere dag een zeer acceptabel aantal kijkcijfers. Het nieuwe EO-duo Margje Fikse en Kefah Allush vervangen Giovanca Ostiana en Tijs van den Brink de komende tijd bij Op1 en zij debuteerden met 911.000 kijkers.
Bij Op1 was dinsdagavond een nieuw presentatieduo te zien met Margje Fikse en Kefah Allush. De VPRO zet op vrijdag ook twee nieuwe sterren in. Nadia Moussaid en Pieter van der Wielen nemen straks de honneurs waar.
Goed debut van @KefahAllush en @MargjeFikse bij #op1 #Op1npo rustig diepgang fijne gesprekken wel wat zenuwen maar dat mag — Peter Selles (@bosjepeterselie) July 7, 2020
#op1 @KefahAllush en @MargjeFikse wat een verademing. Zit eindelijk een keer naar een duo te kijken, dat elkaar aanvult ipv onderwerpen verdeelt. Voor een eerste uitzending erg goed. — Bospaddenstoel (@Bospaddenstoel) July 7, 2020
Op RTL4 kwam Beau niet verder dan 706.000 kijkers. Dat is voor het kindje van programmadirecteur Peter van der Vorst niet al te best, en ook RTL Boulevard moest het met slechts 705.000 kijkers doen. Ik weet er alles van had te kampen met een dipje, want Ruben Nicolai en cs. kwamen op dinsdag niet verder dan 693.000 kijkers.
Dank @AntoinRTLNieuws voor de mooie woorden. Best een beetje trots, hier in #Zeeland #beau 🙏 — Corine (@corinehelene) July 7, 2020
Dit is wel echt een leuke week met onderwerpen als realitytv, topmodellen en gebak. 😍 #ikweeterallesvan — Judith (@judithblogtsolo) July 7, 2020
De Nederlandse televisiekijker lijkt de herhalingen die continu op de beeldbuis verschijnen meer dan zat. Zo kwam Beter laat dan nooit niet verder dan 461.000 kijkers, terwijl Niets liever dan een kind op SBS6 het met 318.000 kijkers ook behoorlijk slecht deed.
Zo leuk om Hoi-An en Bangkok te zien bij #beterlaatdannooit Mooie herinneringen aan mijn Azië reizen samen met vriendinnen ❤
#herhaling pic.twitter.com/VImIIc3M2P — Jocelyn 🌻 (@JocelynNugteren) July 7, 2020
Barrie krijgt zwemles van Olcay, zo lief! #beterlaatdannooit — Lianne van Veen (@Liedje87) July 7, 2020
Het podium was overigens weer geheel NPO. Beide journaals voeren de lijst van Stichting KijkOnderzoek aan, waar Opsporing verzocht het brons pakte met 1.155.000 kijkers.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde