TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Baudet doet aangifte omdat Derksen in zijn programma zei dat Baudet 'geliquideerd' moest worden.
Na zijn uitspraak zei Derksen dat dit een verspreking was en dat hij eerder geelimineerd bedoelde: 'dat ze Baudet uit de Kamer moeten schoppen'.
In de talkshow Vandaag Inside reageert Derksen dat het allemaal voor de bühne is'. Hij heeft het dan over de aangifte-plannen van Baudet.
Vorige week liet het Openbaar Ministerie weten dat het onderzocht of Derksen een strafbare uiting heeft gedaan in de talkshow. Volgens een woordvoerder van Baudet is de uiting inderdaad strafbaar bevonden door het OM. Het Team Bedreigde Politici (TBP) van de politie-eenheid in Den Haag maakt de aangifte op en de Forum voor Democratie-leider zet donderdag zijn handtekening onder.
Volgens de zegsman van het OM wordt er nu verder onderzoek gedaan door hetzelfde team onder het gezag van de officier van justitie. De officier van justitie besluit uiteindelijk of de zaak aan de rechter wordt voorgelegd of dat dit niet nodig is.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol