TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Geen oudejaarsavond zonder Matthijs van Nieuwkerk: niet alleen is hij te zien in de Top 2000 a gogo, hij debuteert in primetime met zijn nieuwe personality show Matthijs gaat door. Het is de eerste, grote tv-productie voor Van Nieuwkerk nadat hij in maart na vijftien jaar afzwaaide bij De wereld draait door.
Die wereld heeft sindsdien niet stilgestaan, ook voor de presentator zelf niet. Hij vierde zijn zestigste verjaardag, verwelkomde zijn eerste kleinkind en won ook nog eens de Ere Zilveren Nipkowschijf voor zijn televisiewerk. Voldoende om op terug te kijken en dat is precies wat hij vanavond op geheel eigen wijze gaat doen: een omzien in verwondering, met humor, muziek en andere verrassingen. Ook stelt hij orde op zaken door prijsjes uit te reiken.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij