TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Geen oudejaarsavond zonder Matthijs van Nieuwkerk: niet alleen is hij te zien in de Top 2000 a gogo, hij debuteert in primetime met zijn nieuwe personality show Matthijs gaat door. Het is de eerste, grote tv-productie voor Van Nieuwkerk nadat hij in maart na vijftien jaar afzwaaide bij De wereld draait door.
Die wereld heeft sindsdien niet stilgestaan, ook voor de presentator zelf niet. Hij vierde zijn zestigste verjaardag, verwelkomde zijn eerste kleinkind en won ook nog eens de Ere Zilveren Nipkowschijf voor zijn televisiewerk. Voldoende om op terug te kijken en dat is precies wat hij vanavond op geheel eigen wijze gaat doen: een omzien in verwondering, met humor, muziek en andere verrassingen. Ook stelt hij orde op zaken door prijsjes uit te reiken.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'