TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De tienermoeder uit deze aflevering van Vier handen op éen buik zit zeker niet op een roze wolk. Loeki's ex staat niet achter haar keuze en daarom moet ze het alleen zien te rooien. Althans, zonder de hulp van haar vriend. Ze kan namelijk wel rekenen op de steun van Maxime Meiland.
Voor de jongste telg van de Meiland-familie is deze situatie uit het leven gegrepen. Zelf stond ze er op 21-jarige leeftijd ook alleen voor toen ze zwanger raakte van haar dochtertje Claire. "Ik doe mee aan Vier handen op één buik, omdat ik zelf jong, ongepland moeder werd. Hierdoor denk ik dat ik de aanstaande moeder goed kan steunen en waardevol advies kan geven", zei ze eerder al tegen Nu.nl. "Jong moeder worden is namelijk erg pittig, maar ook heel mooi."
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'