Nieuws
Meningen van de werkvloer
Jef Willemsen
  ·  
Tiende keuze was Natacha Harlequin voor de mannen van Voetbal Inside. Of misschien zelfs wel twintigste. Maar omdat bijna niemand anders wilde komen opdraven tijdens de racismespecial van het programma, zat ze er wel. En ondanks alle hoogoplopende emoties: de strafrechtadvocaat bleef kalm en vriendelijk. Dat viel ook de zenderbazen van Talpa blijkbaar op, want Natacha krijgt nu een eigen, dagelijks programma in de vooravond van SBS 6.
Actualiteit van de dag
In Dit vindt Nederland bespreekt ze de actualiteit van de dag, aan de hand van stellingen van een onderzoeksbureau. Voor de verandering nu eens een keer niet met de geijkte politici en BN'ers, maar vooral met de mensen uit de praktijk, de Nederlandse werkvloer. Natacha presenteert het programma samen met journalist Mart Grol.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
De hartverwarmende romcom Bros is nu te zien op SkyShowtime
Ben je nog op zoek naar een heerlijke feelgoodfilm dit weekend? Check dan zeker de film Bros die nu te zien is op SkyShowtime.
Nieuwe Noorse thrillerserie Headhunters van start op NPO 3
Nadat Roger Brown zich binnen weet te liegen bij een headhuntersfirma laat hij zich door niemand tegenhouden om de top te bereiken. De nieuwe Noorse thrillerserie Headhunters is gebaseerd op personages van de misdaadauteur Jo Nesbø.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 19:39Tino Martin deze zomer te zien in Videoland-documentaire
14:52Tino Martin krijgt eigen documentaire op Videoland
14:19Oud-finalist Het Perfecte Plaatje Argentinië Thomas Berge gaat fotograferen
14:15De echte liefjes van de cast van Goede Tijden, Slechte Tijden
13:37Mia Nicolai is klaar voor solo avontuur